KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16127275
nr 1612 7275
Oidentifierad konstnär. Signerad 1915, skogsparti. Olja på duk, 104x124 cm, yttermått inklusive ram: 130x151 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:21:14
15/4 09:07:10